Našim cieľom je spokojnosť vás,
našich zákazníkov.

 

Firma DOMOTECH je firma/živnosť pôsobiaca v sektore stavebníctva, remeselnej činnosti vodoinštalácia, vykurovanie, plynoinštalácia. Meno firmy DOMOTECH vychádza z cudzieho názvu Haustechnik (domová technika), pod ktorým inštalatéri a spoločnosti v nemecky hovoriach krajinách v stavebníctve vystupujú.

Ponúkame svoje dlhoročné remeselné skúsenosti v oblasti voda, kúrenie, plyn už z predchádzajúcich pôsobení, či už ako živnostníci alebo zamestnanci iných spoločností. Majiteľ a vedúci montážny pracovník pôsobil pár rokov vo Švajčiarsku, kde nazbieral veľa zaujímavých skúseností a inovácií v tomto stavebnom sektore. Ešte predtým sa venoval 10 rokov tomuto remeslu na Slovensku ako živnostník.

Naša firma ponúka montáže nových systémov vodoinštalácie a kúrenia (najmä novostavby rodinných domov)d i rekonštrukcie a servis vody, plynu, kúrenia a kanalizácie v starších objektoch. Samozrejmosťou je taktiež vypracovanie revíznych skúšok a správ.

Na stavbu predáme a dodáme aj príslúšný montážny materiál z oblasti voda, kúrenie, plyn. Spolupracujeme s viacerými kvalitnými veľkoobchodnými dodávateľmi vodoinštalačného a kúrenárskeho tovaru, či už domácimi alebo zahraničnými. Vašou výhodou tak je, že my ako veľkoodberateľ vám poskytneme výraznejšie zľavy na tieto materiály ako keby ste ich nakúpili priamo vo veľkoobchode.

Na požiadanie vám radi vypracujeme cenovú ponuku na montáž, servis alebo údržbu vodoinštalácie a kúrenia vášho stavebného objektu. K vypracovaniu cenovej kalkulácie budeme potrebovať projektovú dokumentáciu, ak sa jedná o novostavbu a rekonštrukciu alebo absolvovať osobnú obhliadku daného objektu.

V prípade ponuky alebo otázok nás neváhajte kontaktovať.
Kontaktné údaje o nás, nájdete v sekcii "Kontakt" na týchto internetových stránkach

Prajeme vám veľa zdravia, šťastia a úspechov.

Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu s vami.

Kontaktujte nás