Našim cieľom je spokojnosť vás,
našich zákazníkov.

 

Firma Peter Krajčír - DOMOTECH je firma/živnosť pôsobiaca v sektore stavebníctva, v remeselnej činnosti vodoinštalácia, vykurovanie, plynoinštalácia. Meno firmy DOMOTECH vychádza z cudzieho názvu Haustechnik (domová technika), pod ktorým inštalatéri a spoločnosti v nemecky hovoriach krajinách v stavebníctve vystupujú.

Ovplývame mnohoročnými remeselnými skúsenosťami v oblasti voda, kúrenie, plyn už z predchádzajúcich pôsobení, či už ako živnostníci alebo zamestnanci iných spoločností. Majiteľ a vedúci montážny pracovník pôsobil pár rokov vo Švajčiarsku, kde nazbieral veľa zaujímavých skúseností a inovácií v tomto stavebnom sektore. Ešte predtým sa venoval 7 rokov tomuto remeslu na Slovensku ako živnostník. Ostatní pracovníci pracujú pre firmu, či už ako zmluvní remeselní partneri alebo brigádnici s odbornými znalosťami a prislúchajúcimi skúškami.

Naša firma ponúka tak montáže nových systémov vodoinštalácie a kúrenia (novostavby rodinných domov, bytových domov, kancelárskych priestorov, priemyselných hál), ako i rekonštrukcie a servis vody, plynu, kúrenia a kanalizácie v starších objektoch. Samozrejmosťou je taktiež vypracovanie revíznych skúšok a správ.

Na stavbu predáme a dodáme aj príslúšný montážny materiál z oblasti voda, kúrenie, plyn. Spolupracujeme s viacerými kvalitnými veľkoobchodnými dodávateľmi vodoinštalačného a kúrenárskeho tovaru, či už domácimi alebo zahraničnými. Vašou výhodou tak je, že my ako veľkoodberateľ vám poskytneme výraznejšie zľavy na tieto materiály ako keby ste ich nakúpili priamo vo veľkoobchode.

Na požiadanie vám samozrejme radi vypracujeme cenovú ponuku na montáž, servis alebo údržbu vodoinštalácie a kúrenia vášho stavebného objektu. K vypracovaniu cenovej kalkulácie budeme potrebovať projektovú dokumentáciu, ak sa jedná o novostavbu a rekonštrukciu alebo absolvovať osobnú obhliadku daného objektu.

V prípade ponuky alebo otázok nás neváhajte kontaktovať.
Kontaktné údaje o nás, nájdete v sekcii "Kontakt" na týchto internetových stránkach

Prajeme vám veľa zdravia, šťastia a úspechov.

Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu s vami.

Kontaktujte nás