VODOINŠTALÁCIA

Voda v stručnosti

Voda (aqua, H2O) je najrozšírenejšou látkou na Zemi. Je základnou zložkou biomasy, hlavným prostriedkom pre prenos živín, pre ich prijímanie a vylučovanie. Je podstatnou zložkou biosféry a má popri pôde prvoradý význam pre zabezpečenie výživy a ľudstva. Bez jedla prežije človek aj mesiac, ale bez vody necelý týždeň.

Vodoinštalácia, kúrenie, sanita

Vodoinštalácia

Funkcia vody

  • biologická - výživa ľudstva, fauny, flóry, podnebný a pôdny činiteľ
  • zdravotná - osobná a verejná hygiena človeka, čistenie, odstraňovanie odpadkov, vykurovanie, zavlažovanie, klimatizácia, atď.
  • kultúrna a estetická - skrášlenie krajiny (rybníky, jazerá, parky)

Vodoinštalácia z vodovodu

Naša firma vám nainštaluje rozvody vody od hlavného uzáveru obecného vodovodu až po posledný výstup vo vašom objekte.

Vodoinštaláciu vybudujeme ako v byte, rodinnom dome, priemyselnom objekte, tak aj obchodnom, či hotelovom komplexe.

Voda, kúrenie, plyn, kanalizácia

Vodné čerpadlo v záhrade

Vodoinštalácia zo studne

Samozrejmosťou je tiež montáž vodoinštalácie z vlastných zdrojov (studňa). Navrhneme a namontujeme vlastnú vodárničku alebo ponorné čerpadlo (v šachte) až po rozvody v objekte, resp. po zavlažovací systému v záhrade.

Potrubné rozvody vody montujeme z plastu (PPR), plast-hliníka (Al-Pex), medi alebo nereze

Sanita

Naša montážna činnosť pri vodoinštalácii nekončí nainštalovaním potrubných rozvodov, ale pokračuje aj montážou sanitárnych zariadení ako WC, vaní, umývadiel, sprchovacích kútov, vodovodných batérií, kuchynských drezov, kúpeľňových nábytkov, doplnkov a končí záručným a pozáručným servisom.

Sanita, kúpeľň, wc, umývadlo, batérie

kvalita vody cez úpravu vody

Úprava (zmäkčovanie) vody

Kvalita vody nie je zanedbateľná zložka. Má vplyv na človeka alebo na zariadenie pracujúce s vodou. Rozvinutý priemysel spôsobil zhoršenie kvality vody. Preto je vhodné počítať i s úpravou vody. Úprava vody skrz úpravovňu vody predíde zdraviu škodlivým dôsledkom pre ľudí alebo komplikáciam zariadení. Naša firma vám ochotne poradí, navrhne a namontuje zariadenie na úpravu vody. Bližšie informácie o zmäkčovačoch vody nájdete kliknutím na tento text.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.